• 150w Slim Kasa Cob Led Projektör

150w Slim Kasa Cob Led Projektör

  • Ürün Kodu: fl 150
  • 275,00₺

garanti

150w Slim Kasa Cob Led Projektör

150w Slim Kasa Cob Led Projektör

Güç: 150w
Gerilim: 220v
Kasa Rengi: Siyah
Işık Rengi: Günışığı-Beyaz
Işık Akısı: 13.500 lümen
CE - TÜV - ISO 9001
 
150 W slim kasa cob led projektör, park, bahçe ve evin dışarısında olan geniş alanlarda kullanılabilecek aydınlatma ürünüdür. Ürünlerin Watt derecelerini ise kullanacağınız alanın genişliğine ve aydınlatma istediğiniz alanın büyüklüğüne göre belirleyebilirsiniz. Örnek olarak; kenarları siyah kaplama içi ise cob led aydınlatma donanımlı klasik ürünler verilebilir.Bu klasik ürünler genel olarak uzun süreli kullanım alanlarında tercih edilmektedir.Dayanklı yapıları ile her dönemde projektörler arasında dikkat çekmişlerdir.

Slim Kasa Cob Led Projektör Özellikleri

  • İlk olarak kullanım ışığının beyaz olması şeklinde başlar. Beyaz ışık aydınlatmasının diğer  renklere göre çok daha fazla kullanışlı olabileceğini belirtmek gerekir.
  • Slim kasa ince ürünlerin kullanım kalitesi dışarı alanlar için çok daha fazla kalite sağlayacaktır.
  • Üretimlerin cob led olması; ürünlerin kalitesini, üretim maliyetini ve dolayısı ile kullanım ömrünü arttırmış olacaktır. Dış mekan kullanımı için seçilen ürünlerin mutlaka su ile alakalı olarak hassasiyet donanımına sahip olmaları gerekir. Aksi halde ürün kalitesi bozulur ve ürünün kullanım ömrü düşer. Ürünlerin şarjlı olmasının yerine direkt olarak elektriğe bağlı olması tercih edilmelidir. Bu bağlamda elektrik kesintileri neticesinde dahi devreye giren sistemler sayesinde ürünün çalışması devam edecektir. Şarjlı ürünlere göre bakıldığında projektörlerin direk elektrik bağlantılı olması orta ve yüksek kaliteli ürünler için şarttır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: 150w Slim Kasa Cob Led Projektör, fl 150,