• 360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü

360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü

  • Ürün Kodu: ct 9242
  • 40,00₺

garanti

360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü

360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü

Gerilim: 220 v
Algılama Açısı: 360°
Algılama Mesafesi: 6 mt
Gecikma Zamanı: 10 saniye - 7 dakika
Nominal Yük: 1200 w akkor, 300 w Tasarruflu
IP 20 CE
 
360 derece sıva altı tavan sensörü, kendine özgü bir sistemle hareketi belirli mesafe ve koşullarda algılayarak bağlı olduğu lamba gibi mekanizmayı harekete geçiren sistemlerdir. Hareket sensörleri kendi içinde çeşitlere ayrılır. Kızılötesi olanlar, duvar tipi ya da sıva altı tavan sensörü buna örnek verilebilir. Son dönemlerde boyut olarak çok yer kaplamayan ve aynı zamanda son derece etkili olan ürün sıva altı tavan sensörüdür.

360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü Özellikleri

Farklı modelleri olan ve kendi içinde yenide değişik özellikler barındırabilen 360 derece sıva altı tavan sensörü genel bir özellikler sıralaması yapılırsa;
Bina girişlerinde ya da binaların merdiven aralıklarında kullanılabilir. Ayrıca daire içi uzun koridorlarda, kapalı otoparklar, otellerin bazı gerekli alanlarında, okul ve hastanelerde, benzin istasyonlarında kullanılabilen sistemlerdir. Ürün çeşitlerinden olan 360 derece jumbo spot sıva altı hareket sensörü, 6 metre çap alanı görme ölçüsü, 3 ile 2000 lux çalışma ortamı aydınlığı, zaman aralığı bakımından en az 10 sn+ 3 sn ve en çok da 7dk + 2 dk süre özelliği ile kullanılmaktadır.

360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü Fiyatları

360 derece sıva altı tavan sensörü günlük hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkmaktadır.Sensör hassasiyeti oldukça yüksektir.360 derece algılama kapasitesi ile diğer sensör çeşitlerinden ayrılmaktadır.360 derece sıva altı tavan sensörü elektrik malzemeleri satan herhangi bir yerden de temin edebilirsiniz. Daha uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmelisiniz.360 derece sıva altı tavan sensörü fiyatları en uygun seçeneklerine sitemizdeki haraket sensörleri bölümden kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: 360 Derece Sıva Altı Tavan Sensörü, ,