• EVEREST DF-804W DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA

EVEREST DF-804W DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA

  • Ürün Kodu: DF-804W
  • 599,00₺

garanti
EVEREST DF-804W DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA

EVEREST DF-804W DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA ÖZELLİKLERİ

EVEREST DF-804W KABLOSUZ IP KAMERA

IOS ve Android için uygulamasını playstore'dan indirerek akıllı cihazlarınızdan kameranızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Çok Farklı Kullanım Alanları
 
Birbirinden farklı kullanım alanları sayesinde bir çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otel, otopark, kafe, villa vb. bir çok alan için kullanıma uygundur.

 

Akıllı Çift Led Işık

 

4 adet beyaz led ve 4 adet IR led sayesinde her türlü görüntüyü kolaylıkla yakalamanıza imkan tanır. Bu sayede gece ve gündüz her türlü ışık ortamında yüksek güvenlik sağlamış olursunuz.

 

İnsan Algılama Özelliği

 

İnsan algılama özelliği sayesinde seçim yapmış olduğunuz alandan herhangi bir insan geçtiği anda otomatik olarak bunu yakalar. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde hırsızlara geçit vermeyin.

 

Çift Yönlü Ses Özelliği

 

Kamera üzerinde bulunan mikrofon sayesinde akıllı cihazınızdan kameranızın bulunduğu alana seslenebilir ve kameranızın bulunduğu alandaki sesleri akıllı cihazınızdan duyabilirsiniz.

 

Onvif Özelliğini Destekler

 

Onvif özelliği sayesinde kayıt cihazı ekleyebilirsiniz; bu sayede gerçek zamanlı olarak canlı görüntüler izleyin. Kaydedilen görüntüleri, detaylı olarak izleyebilir, ileri geri sardırabilirsiniz.

 

P2P Desteği

 

Kendine özgü IOS & Android cihazlar için tasarlanmış olan uygulaması sayesinde kameranıza istediğiniz her yerden kolaylıkla bağlanabilir anlık durum kontrolleri yapabilir ve daha birçok işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

IP66 Sertifikası

 

IP66 sertifikası sayesinde yağmur, güneş ışınları, kar vb. etkenlere karşı koruma sağlar. Bu sayede cihazınız, doğal etkenlerden zarar görmez ve size çok daha iyi bir performans sunar.

 

PTZ Uzaktan Kumanda

 

PTZ uzaktan kumanda özelliği sayesinde IOS ve Android cihazlarınızdan kameranızı 270° sağa - sola, 90° yukarı-aşağı hareket ettirebilirsiniz. Bu sayede kameranızın görüş açısında bulunan tüm alana kolaylıkla hakim olabilirsiniz.

 

128GB TF Kart Desteği (bu ürün pakete ve  fiyata dahil değildir )

 

128GB'a kadar TF desteği sayesinde kayıt alanınızı büyütün. Bu sayede daha fazla görüntüler kaydetmenize imkan sunar.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: EVEREST DF-804W DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA, DF-804W,