Gigaset DA710 Siyah Duvar Tipi

  • Ürün Kodu: 4250366828381
  • 310,00₺

garanti
MarkaGIGASET
TipAnalog telefon
Entegre telesekreterHayır
Ahize türüKablolu telefon
Melodi sayısı16
Zil sesi düzey sayısı5
Sabitleme tipiMasa/Duvar
Ürün rengiSiyah
Eski telefonHayır
Büyük tuşlarEvet
Eller Serbest (HandsFree)Evet
Telefon defteri kapasitesi100 Kayıt
Mikrofon sessizEvet
VIP grup fonksiyonuEvet
AramaTon
Kendi zil sesiyle VIP grupEvet
Arayan kimliğiEvet
Tekrar aramaEvet
Direkt çağrıY
Çağrı günlüğü girişi50
Hat tanımlama araması (CLIP)Evet
Navigasyon tuşuEvet
Ses kontrolüDijital
Dahili ekranEvet
Görüntü ekranı boyutu20 x 70 mm
Arkadan aydınlatmalı ekranEvet
Ekran kablo sayısı3 satırlar
Geri plan rengiYeşil
Görüntülenen renk sayısıMonokrom
Kablosuz bağlantılarHayır
Taban boyutları220 x 170 x 40 mm
Ahize ağırlığı437 g
Dahili ahize sayısı1
AçıklamaGigaset DA710 ile arama yapmak ve aranmak çok kolay. 100 adet telefon girişi rehberiniz için size oldukça fazla bir alan sağlar ve 8 direk arama tuşu 16 farklı numarayı bir tuşa dokunarak aramanız için imkan tanır. Gigaset DA710 işinizde veya evinizde kullanmak için mükemmeldir.

DA710’nun hareketli alfanümarik ekranı ayarlanabilme özelliği ile istediğiniz zaman saati, günü ve arama bilgilerini görüntülemek için size en uygun açıyı sunar. Çok daha fazla esneklik için istediğiniz zaman eller serbest özelliğini kullanabileceğiniz gibi RJ9 soket yuvası ile uygun mikrofon-kulaklık bağlantısınıda yapabilirsiniz.

Gelen çağrılar için 16 Melodi ve 4 farklı yükseklikte ses seçeneğine sahipsiniz. Tabiki herzaman sesi tamamen kapatıp gelen çağrıları ekrandan takip etme şansınızda var. Başka bir şansınızda belli kişileri VIP olarak belirleyip bu kişilere ayrı ses tonları ve görseller ekleyebilmektir. Ayrıca DA710’u sadece VIP kişilerden gelen aramalarda çalacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Son arananlarla tekrardan iletişimemi geçmeniz gerekiyor? Kolayca son arananı geri arama fonksiyonu ile son arananlar listesinden 5 kişiye kadar anında geri dönüş sağlayın. Çok daha geri dönmeye ihtiyacınız varsa telefonunuz son 50 aramayı hafızasında tutar. Arama engelleme fonksiyonu ile istediğiniz yönlere doğru yapılmaya çalışılan aramaları engelleyebilirsiniz.

Çok yönlü ama karışık değil
4 yönlü navigasyon tuşu ile Gigaset DA710’un menüsü çok kolay bir kullanıma sahiptir. Kurulum ve kullanım çok kolaydır. Santral uyumlu olup, hem evinizde hem ofisinizde PSTN veya santral altında kullanmanıza imkan sunar. Gigaset DA710 duvara monte edilebileceği gibi masa üstünde de kullanılabilir ve ayrıca bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

Gigaset DA710’nun sessiz tuşu basılması halinde görüşme yaptığınız kişi sizi duymasını engeller. Gigaset DA710 işitme cihazı uyumludur, işitme problemi olan kişiler bu şekilde hiç bir sesi kaçırmazlar.

Gigaset DA710’nun elektronik kilidi, izinsiz dış aramaları engeller. Yinede, telefon kitliyken bile acil durumlarda, örneğin çocuğunuzun size ulaşması gerektiği zaman, alarm tuşu fonksiyonu belli bir telefonu aramaya izin vermektedir

Gigaset DA710 ofis ve ev kullanımı için çok yönlü, kolay kullanıma sahip, eller serbest özellikli mükemmel bir kablolu telefon çözümüdür.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: Gigaset DA710 Siyah Duvar Tipi, ,