• Honeywell’den EN54-16 Onaylı INTEVIO PA/VA Sistemi

Honeywell’den EN54-16 Onaylı INTEVIO PA/VA Sistemi

  • Ürün Kodu: RK-AMP500
  • 47.000,00₺

garanti


Honeywell’den EN54-16 Onaylı INTEVIO PA/VA Sistemi

 

INTEVIO Genel Acil Anons ve Sesli Alarm Sisteminin EN54-16 versiyonu Oteller, Mağazalar, Okullar ve Ofisler gibi alanlarda problemleri çözmek için idealdir.

§ BBasit kablolama ve Kolay bakım ile son derece kompakt ve entegre tasarıma sahiptir.

§  Uluslararası test standartlarının çoğunu karşılamaktadır.

§  Mükemmel kullanıcı deneyimi: USB kontrol erişimlerini, 128 Hoparlör hattı  ve  Mobil Uygulama ile profesyonel ses kalitesini desteklemektedir.

§  Esnek Kullanım: Dinamik Güç Amplifikatörü yedeklemesi ve kapsamlı denetim desteği sağlamaktadır.

INTEVIO, Kullanıcılara daha fazla zaman kazandırırken , iş gücünü ve maliyetini azaltmalarına yardımcı olan akıllı bir çözümdür.

Avantajları:  

Kolay Kullanım, Sade Tasarım ve Güvenilir Çözüm

§  Kapsamlı fonksiyonel entegrasyon için genişletilmiş kapasiteye sahip Cortex-A8 yongasının en son donanım platformu, boyut ve maliyet düşürmeyi sağlar.

§  Amplifikatör arızalarının neden olduğu işletim bozukluklarını önlemek için güç amplifikatörü yedeği.

§  Sistem bağlantı kopmalarını raporlamak, hat hatalarını belirtmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için tam izleme fonksiyonları.

§  Denetleyicide sezgisel UI'li LCD ekran, bilgi alım süresini düşürür ve önceden yüklenmiş ortak konfigürasyon ile tak ve çalıştır kurulumuna izin verir.

Entegre Kablolama

§  Belirlenmiş fonksiyon grubu terminal yerleşimi ve entegre CAT5 iletişim kablosu, kablolamada kolaylık sağlar ve kurulum maliyetini azaltır.

Merkezi İzleme

§  INTEVIO denetleyici ekranından arıza ve günlük ayrıntılara kolaylıkla erişerek hızlı bir şekilde arıza belirlenebilir ve çözülür.

Eksiksiz Entegrasyon

§  Sistem, izlenen kuru kontaklar yoluyla üçüncü tarafların entegrasyonunu sağlar.

Sezgisel Kullanıcı Arayüzü, Uzaktan Erişim ve Programlanabilir Tuş Takımı

§  Sistem kontrolüne daha kolay erişerek operasyonel verimliliği artıran 3.5" TFT ekran

§  Tek tuşla çalıştırma

§  Programlanabilir düğmeler

§  Uzaktan canlı anons ve ses yönlendirmesi

INTEVIO Nedir?

RK-MCU Ana Kontrol Birimi

 

INTEVIO Genel Seslendirme ve Sesli Alarm Sistemi Kontrol Cihazı, sistem için ses kaydı, sinyal işleme, yönlendirme, kontrol ve denetim işlevleri gerçekleştirir.

RK-MIC Uzaktan Arama İstasyonu


 

INTEVIO Uzaktan Arama İstasyonu, kullanıcıya canlı anons, arka plan müziği, servis duyuruları ve seçili hoparlör bölgelerine acil durum mesajları yayınlayabilir. Ses kontrolü, mesaj kaydı ve tümüyle uzak bir konumdan ses izlemeye izin vererek kullanıcı deneyimini geliştirir.

RK-ZONE8 Zon Genişletici

 

INTEVIO 8 Zon Genişletici ek hoparlör hatlarını sisteme entegre ederek yeni uygulamaların daha geniş bir alana yayılmasına izin verir. 

RK-AMP500 Yüksek Verimli Güç Amplifikatörü

 

INTEVIO Yüksek Verimli Güç Amplifikatörü, tüm sistem için ses sinyali amplifikasyonu sağlar. Güvenilir, verimli ve hafiftir. Kolay kurulum ve herhangi bir uygulamaya ek güç desteği sağlamak için üretilmiştir.

Uygulama Alanları 

§  Eğitim Kurumları:  Herhangi bir sistem arızası, okul faaliyetlerinde kesintiye neden olmakta ve ek işletme masraflarına neden olmaktadır. Intevio, günlük okul işlemlerini güvenilir ve istikrarlı bir genel seslendirme ve sesli alarm sistemine dayandırır.

§  Ofis Binaları: PA / VA sistemi, bir ofisin bağımsız bir çağrı sistemi olarak kullanılmasına yönelik gereksinimleri karşılayabilir ve / veya arka plan müziği yayınlayarak belirli alanlarda rahatlatıcı bir deneyim oluşturmada önemli bir rol oynar.

§  Oteller: Otellerin,lobi, bar, restoran, SPA salonu ve yüzme havuzları gibi birçok farklı alanları bulunmaktadır. PA / VA sistemi, acil durumlarda tüm farklı alanlar için etkili bir tahliye sağlamanın yanı sıra eşsiz ve dinlendirici bir ses deneyimi sunmaktadır.

§  Alışveriş Merkezleri: INTEVIO içindeki kolay kullanımlı özellikler sayesinde alışveriş merkezleri ve süpermarketler için operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırır. Kullanıcılar tarafından her adımda sistemden anında geri bildirim alındığı için sistemin çalıştırılması  daha kolaydır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: Honeywell’den EN54-16 Onaylı INTEVIO PA/VA Sistemi, ,